اولتیماتوم به مدیرعامل پرسپولیس، یحیی درراه سپاهان

سرمربى پرسپولیس که از عملکرد این باشگاه در فصل نقل‌وانتقالات راضى نیست تا اواسط هفته جارى به مسئولان پرسپولیس فرصت داده است تا خواسته‌هایش را برآورده کنند.

به گزارش تابناک ورزشی، شنیده می‌شود یحیی در صورت ناکامی باشگاه در تمدید قرارداد ترابی و دو مهره کلیدی دیگر، باشگاه را ترک خواهد کرد. شنیده می‌شود شجاع خلیل‌زاده و نورالهی در کنار کامیابی‌نیا در این لیست قرار دارند. همچنین او خواهان تعیین تکلیف خریدهای جدیدش شده است.

اولتیماتوم یحیی به مدیر پرسپولیس، گل‌محمدی درراه سپاهان؟

ناکامى در جذب بازیکنان موردنظر یحیی گل‌محمدى همچنین مهره‌هاى کلیدى تیم اصلى‌ترین موضوعاتى است که موجب نگرانى و نارضایتى سرمربى باشگاه پرسپولیس شده است.

گل‌محمدی از مسئولان باشگاه درخواست کرده مهره‌هاى تأثیرگذار تیم حفظ شوند. بعد از بیرانوند گفته مى‌شود احتمال جدایى علی علیپور، وحید امیرى و مهدی ترابى هم قوت گرفته که گل‌محمدى با فروش این بازیکنان مخالف است.

از سویى مسئولان باشگاه نتوانسته‌اند در جذب بازیکنان موردنظر گل‌محمدى خصوصاً دانیال اسماعیلى‌فر و رضا اسدى موفق عمل کنند. این موارد باعث شد گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دیدار با استقلال از مسئولان باشگاه پرسپولیس انتقاد کند و بگوید آنها در خواب خرگوشی هستند.

گفته مى‌شود یحیى تا اواسط هفته منتظر اقدامات تأثیرگذار باشگاه براى تقویت تیم مى‌ماند و اینکه خواسته‌هایش برآورده خواهند شد یا خیر.

پاوربانک

ردیاب خودرو

لندر

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *