انتخابات فدراسیون فوتبال: شهاب‌الدین عزیزی خادم به‌عنوان رییس جدید انتخاب شد / یک خانم ثروتمند نایب رییس شد

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ایران که از صبح امروز در سالن اجلاس سران آغاز شده بود، با پیروزی شهاب الدین عزیزی خادم همراه شد.

به گزارش تابناک ورزشی،  شهاب عزیزی خادم که دور نخست انتخابات ۳۵ را به خود اختصاص داده بود، در دور دوم که رقابت بسیار نزدیک بود با کسب ۴۹ رای بر کیومرث هاشمی غلبه کرد و به صندلی ریاست تکیه زد.

عزیزی خادم که هر دو نایب رییس پیشنهادی او قبل از انتخابات به دلایل انصراف و ردصلاحیت از دور رقابت ها حذف شده بودند،  باید برای صندلی های نایب رئیسی افراد جدیدی را معرفی کند. او به طور موقت به مدت سه ماه می تواند برای این کرسی ها سرپرست معرفی نماید.

 

شهره موسوی مالک متمول بادران،  نایب رئیس عزیزی خادم شد

در بخش نایب رییس سوم یا همان نایب رییس بانوان، شهره موسوی چهره متمول فوتبال ایران و مالک تیم خصوصی بادران تهران با ۷۰ رای انتخاب شد.

پس از شمارش آرای اعضای مجمع فدراسیون فوتبال، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم با ۳۵ رای پیشتاز شد اما نتوانست حدنصاب لازم برای پیروزی در انتخابات امروز را در دور نخست بدست آورد.

به گزارش تابناک ورزشی، با پایان شمارش آرای چهار کاندیدای نهایی انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال،  شهاب عزیزی خادم با ۳۵ رای و کیومرث هاشمی با ۲۴ رای از دور نخست به دور دوم راه یافتند و مصطفی آجورلو با کسب ۱۸ رای و علی کریمی نیز با ۹ رای از راهیابی به دور بعدی باز ماندند.

در نهایت این شهاب عزیزی خادم بود که با برتری در دور دوم انتخابات، بعد از مهدی تاج، ریاست فدراسیون فوتبال ایران را به دست گرفت. شعار اصلی خادم، تغییر در نیروی انسانی اداره کننده فوتبال ایران است.

 

اصولی و حیدری، نمایندگان هیات‌های استانی در هیات‌رییسه

در ادامه مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال و در رقابت بین نمایندگان هیات های استانی ، احسان اصولی صفار رییس هیات فوتبال خراسان رضوی و طهمورث حیدری رییس هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با کسب آرای بیشتر به هیات رییسه جدید راه یافتند.

اصولی ۲۵ رای و حیدری ۲۳ رای کسب کردند. نکته مهم در این میان ، عدم راهیابی عبدالکاظم طالقانی رییس هیات فوتبال خوزستان است که با وجود ارتباط وسیع با هیات ها نتوانست به هیات رییسه جدید راه یابد و تنها ۱۷ رای کسب کرد. او مسوول برگزاری مجامع استانی هم بود و مجمع این مرتبه به او اعتماد نکرد.

حبیب الله شیرازی رییس پرحاشیه فوتبال تهران نیز تنها یک رای کسب کرد که احتمالا آن را خودش به خودش داده است تا مشخص شود رییس هیات فوتبال تهران فقط در مجمع فوتبال پایتخت دارای نفوذ خاصی است و در میان اعضای مجمع فدراسیون رایی ندارد.

 

دهم اسفند فرا رسید و امروز تکلیف رییس فدراسیون فوتبال و اعضای جدبد هیات رئیسه این فدراسیون مشخص خواهد شد.

به گزارش تابناک ورزشی، سالن اجلاس سران محل برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال از دقایقی پیش با حضور اعضای مجمع ، پذیرای انتخاباتی است که یکسال به تاخیر افتاده و حالا چهار نامزد برای ریاست و در کل ۶۹ کاندیدا برای کرسی های مسوولیت در فوتبال رقابت خواهند کرد.

انتخابات فدراسیون فوتبال آغاز شد / گفتگوی پرحرارت علی کریمی و کیومرث هاشمی

تجلیل از خبرنگاران و رسانه ها در بدو مجمع 

فدراسیون فوتبال ایران در اقدامی جالب و متفاوت ، امروز در بدو ورود خبرنگاران در کنار تحویل بسته بهداشتی و پذیرایی ، برای هر خبرنگار تابلو فرشی منقش به تصویر چهره خود او تهیه و اهدا کرد. البته اینکه این هدیه زیبا، با بدسلیقگی در ابتدای مجمع تقدیم خبرنگاران شد هم ایراد کار بود چراکه نمایندگان رسانه ها مجبور شدند هدایای خود را باخود به محل استقرار پیش بینی شده در طبقه دوم تالار منتقل کنند. این کار برای عکاسان که ابزار کار سنگینی داشتند، دردسر بیشتری ایجاد کرد.

 

گپ و گفت علی کریمی با کیومرث هاشمی قبل از مجمع

بازار احوالپرسی و گفتگو قبل از آغاز رسمی مجمع داغ بود و در این میان گفت و شنود پرحرارت علی کریمی و کیومرث هاشمی که زودتر در صندلی خود حاضر شده بودند، نظرها را به خود جلب می‌کرد.

 

سخنرانی ابتدای مجمع با نطق نبی

مجمع فدراسیون با صحبت های ابتدایی نبی آغاز شد و او روال برگزاری انتخابات از جمله سه نفر شمارشگر آرا و سه نفر بازرس را اعلام کرد.

انتخابات فدراسیون فوتبال آغاز شد / گفتگوی پرحرارت علی کریمی و کیومرث هاشمی

 

بهاروند: هرکس رییس شود ۱۶۰میلیارد در حساب دارد!

بعد از نبی نوبت به سخنرانی سرپرست فدراسیون فوتبال شد. حیدر بهاروند ضمن اشاره به مدیون بودن آرامش کشور به خون شهدا، از عملکرد فدراسیون فوتبال طی پنجسال اخیر دفاع کرد.

او غیر از پذیرش ایرادات عملکرد فدراسیون، به انتقاد عمده به کارنامه این فدراسیون در بحث مالی اشاره کرد و گفت فدراسیون ما را بدهکار لقب می‌دهند درحالیکه ما طلب هایی در فیفا داریم و اگر آنها را وصول کنیم بدهی بسیار ناچیز است. هر کس امروز رییس فدراسیون شود ۱۶۰ میلیارد در حساب دارد و مشکلی برای اداره فوتبال ایران ندارد.

 

یک غایب مجمع در ترافیک گیر کرد

از ۸۷ فردی که امروز در مجمع فدراسیون صاحب رای هستند، ۸۶ نفر در لحظه آغاز درون تالار اصلی حاضر شدند و یک نفر در ترافیک تهران گیر کرده و به ابتدای جلسه نرسید

 

مالک بدهکار در مجمع ظاهر شد

حمیداوی مالک بدهکار باشگاه شهر خودرو مشهد که بدلیل پرونده سنگین اقتصادی حکم جلبش صادر شده بود و در انتخابات هم تایید صلاحیت نشد، امروز در تالار اجلاس سران حضور یافت و باعث تعجب رسانه ها و برخی اعضای مجمع شد.

 

سخنرانی طولانی و کسالت بار رییس کمیته انتخابات

نطق علی فلاحتی مسوول کمیته برگزاری انتخابات که بسیار طولانی شد و بیشتر آن به بازخوانی آیین نامه اجرایی انتخابات و جزییات بندها اختصاص داشت، حوصله اکثر اعضای مجمع و رای دهندگان را سر آورد.

مشخص نیست بعد از تحویل دفترچه کتبی ضوابط، چرا باید چنین سخنرانی و توضیحات مفصلی پشت تریبون مجمع ایراد کند.

پاوربانک

ردیاب خودرو

لندر

خبر

ردیاب خودرو لندر LD-61R

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *