جزییات ماجرای هندوستان علیه پرواز پرسپولیس!

در حالی که مدیران پرسپولیس مدعی بودند همه مجوز‌های لازم برای سفر تیم پرسپولیس به هند مهیا شده و پروژه اخذ ویزا، ترانسفر و هتلینگ در شهر گوا پیش رفته بود اما از شب گذشته، اتفاقات عجیبی رخ داده است.

به گزارش تابناک ورزشی، مجوز پرواز به کاروان پرسپولیس از سوی کشور هند داده نمی‌شود و با اینکه اعضای تیم و باشگاه پرسپولیس منتظر شروع سفر و برپایی اردو در گوا هستند، همچنان چراغ سبز از کشور میزبان به گوش نمی‌رسد. طبق اطلاعاتی که در اختیار پرسپولیس قرار داده شده، فرودگاه شهر گوا در اختیار نیروی دریایی کشور هند است و آن‌ها از ارائه مجوز پرواز به پرسپولیس طفره می‌روند!

تا شب گذشته، ویزای سفر به هند در اختیار سرخپوشان ایران قرار گرفته بود و فدراسیون فوتبال هند یک هفته قبل در جریان حضور تیم پرسپولیس قرار گرفته و نیز برای ورود کاروان تیم، تائیدیه ارسال کرده بودند، اما در عرض چند ساعت همه چیز دچار تغییر شد.

به همین علت فعلا زمان شروع سفر نامشخص است و تیم در انتظار حل مشکل از سوی کشور هند است. مسوولان پرسپولیس مدعی هستند که این مشکل ارتباطی به خودشان و فدراسیون فوتبال پیدا نمی‌کند و مسئولان هندی در حال کارشکنی هستند. طبق قوانین بین‌المللی، مسئولیت این اتفاقات برعهده فدراسیون میزبان (هند) است و آن‌ها باید به سرعت مشکلات پیش آمده را حل کنند. مقامات پرسپولیس می گویند: « وقتی میزبانی لیگ قهرمانان آسیا به چنین کشور‌هایی تعلق پیدا می‌کند، باید منتظر اتفاقاتی از این دست باشیم.»

مطمئنا این اولین مشکل کاروان پرسپولیس در کشور هند نبوده و آخرین مشکل هم نیست. به عنوان مثال در امر قرنطینه نیز هندی‌ها هیچ برنامه‌ای ندارند و مهم‌ترین چالش کاروان تیم در گوا، همین بحث مقابله با ویروس کرونا است. این احتمال وجود دارد که پرواز به سمت هند، به ساعات آینده یا حتی فردا (یکشنبه) موکول شود، اما به هر حال، باشگاه پرسپولیس منتظر دریافت یک پاسخ قانع‌کننده است.

پاوربانک

ردیاب خودرو

لندر

خبر

ردیاب خودرو لندر LD-61R

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *