واکنش مقام ارشد استقلال به استعفای سعادتمند درصورت برنگشتن استراماچونی

خلیل زاده رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال تهدید سعادتمند به استعفا را تکذیب کرد و گفت: تا این لحظه هیچ بحثی در مورد استعفا وجود نداشته است.

به گزارش تابناک ورزشی، اسماعیل خلیل زاده کلنگستانی در خصوص ادعای دی مارتزیو، خبرنگار ایتالیایی که مدعی شده احمد سعادتمند تهدید کرده اگر استراماچونی برنگردد استعفا می کند و آیا این موضوع صحت دارد؟ اظهار داشت: تا این لحظه هیچ بحثی در مورد استعفای آقای سعادتمند وجود نداشته و خود او هم در واکنش به شایعات برخی رسانه های مجازی حاشیه ساز و دروغ پرداز، این ادعاها را چند روز پیش تکذیب کرد.

وی در پاسخ به اینکه موضع وزارت ورزش در مورد بازگشت استراماچونی به استقلال چیست، گفت: تا جایی که ما به‌ عنوان هیئت مدیره در جریان هستیم و هیئت مدیره و مدیرعامل اختیار کامل دارند.

خلیل زاده ادامه داد: طبق گفته مدیرعامل در جلسه هیئت مدیره، مشکل درخواست استراماچونی برای پرداخت کامل دستمزد دو ساله قرارداد قبلی اوست. ثانیا مصوبه سازمان لیگ و فدراسیون در خصوص منع بکارگیری مربی و بازیکنان خارجی به دلیل مشکلات تامین ارز و چگونگی انتقال آن به خارج از کشور، باید لغو شود وگرنه تاکنون وزارت ورزش سوالی در مورد بازگشت استراماچونی یا مفاد مذاکرات از ما نپرسیده است.

رئیس هیئت مدیره استقلال در خصوص شایعه اختلاف در هیئت مدیره و مخالفت برخی اعضا با بازگشت استراماچونی گفت: این دروغ بزرگ را هم مدیرعامل تکذیب کرد. متاسفانه برخی رسانه های مجازی همه همت خود را برای ایجاد حاشیه به کار گرفته اند که البته ما از مراجع قانونی پیگیری حقوقی می کنیم. در مورد بازگشت استراماچونی هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره نه تنها مخالفتی ندارند بلکه به مدیرعامل اختیار تام داده و برای تامین منابع مالی هم آمادگی داریم.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *